«Зміна перспектив медіаосвіти та політичного діалогу»

30 серпня 2018 року в Музеї рідкісної книги, НУ “Одеська юридична академія”, м. Одеса відбулася підсумкова прес-конференція міжнародного проекту «Зміна перспектив медіаосвіти та політичного діалогу» (Україна – Німеччина – Вірменія – Грузія).

Проект проводиться трьома етапами. Перший етап відбувся у м. Одеса на базі Національного університету «Одеська юридична академія» наприкінці серпня. Другий етап проводитиметься на початку листопада у м. Київ на базі Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Завершальний етап запланований на початок грудня у м. Єреван, Вірменія.

Головною метою проекту є об’єднання зусиль і обмін досвідом між медійними працівниками, культурними діячами, науковцями, неприбутковими громадськими організаціями країн, які були або на теперішній час є учасниками збройних конфліктів.

У рамках проекту працюють три робочі групи: дебати, аудіовізуальне виробництво (відео, радіо) та документування (преса, блоги).

Інституту журналістики на проекті представляли заступник директора Євген Цимбаленко та асистент з міжнародного співробітництва Катерина Соколова. Вони очолювали групу дебати.

Ідейним натхненником проекту є д-р Вольфґанґ Рессманн, директор відкритого каналу OK-TV м. Людвіґзгафен, Німеччина.

Це вже третій спільний проект, проведений в Україні, який ініціював та реалізував Вольфґанґ Рессманн. Фінансову підтримку здійснює Закордонний Федеральний Офіс Федеративної Республіки Німеччина. Вірменія залучена вдруге. Грузія бере участь уперше.

Під час проведення попередніх проектів був створений веб-ресурс для публікації медапродуктів, які виготовляються учасниками проекту: http://infocenter.com.ua/ Серед попередніх результатів – сюжет до 30-тиріччя Чорнобильської катастрофи (http://infocenter.com.ua/?p=835).

41913851_1854933994633655_4681551740330311680_n