ЦЕ ВЕЛИКДЕНЬ ЙДЕ ПОВАЖНО НАШИМ РІДНИМ КРАЄМ

Дата виходу проєкту: 16 квітня 2023 року

«Ранок Великодня – найчудовіший ранок з усіх! Родина збирається за великим столом. Першою смакуємо паску. Далі найвеселіша забава – битва крашанок. А тоді і всім іншим насолодитися можна!» З КИЄВА Оксана ЩЕРБИНА, першокурсниця бакалаврської програми «Видавнича діяльність та медіаредагування», у проєкті «Це Великдень йде поважно нашим рідним краєм».

«Моя батьківщина – Сумщина, яка розкинулася на берегах зачарованої Десни, має кілька цікавих великодніх традицій». Юлія УСИК, першокурсниця бакалаврської програми «Видавнича діяльність та медіаредагування», у проєкті «Це Великдень йде поважно нашим рідним краєм».

«Хочу розповісти вам про святкування Великодня в КИЄВІ та у моїй родині, коли ми усі збираємося за святковим столом і смакуємо страви, які приготовлені моєю мамою і мною». Анна ІВАНЮРА, першокурсниця бакалаврської програми «Видавнича діяльність та медіаредагування», у проєкті «Це Великдень йде поважно нашим рідним краєм».

«Дізнавшись від своєї родини про наші місцеві традиції, хочу й вам розповісти про те, як свято Воскресіння Христове раніше відзначали на НІКОПОЛЬЩИНІ». Єлизавета КОНДРАШОВА, першокурсниця бакалаврської програми «Видавнича діяльність та медіаредагування», у проєкті «Це Великдень йде поважно нашим рідним краєм».

«Згадка про традиції стародавнього КИЄВА здатна занурити у світ щастя хоч на хвилинку. Після сімейного застілля, у киян розпочиналися гуляння з магістратки, бо всі збиралися біля магістрату». Вероніка ВЕДМЕЦЬКА, першокурсниця бакалаврської програми «Видавнича діяльність та медіаредагування», у проєкті «Це Великдень йде поважно нашим рідним краєм».

«Моя Батьківщина – ДОНЕЧЧИНА, є справжньою колискою добра і світла, місцем, де живуть споконвічні культурні традиції та пам’ять про історичне минуле української нації». Катерина ІСТОМІНА, першокурсниця бакалаврської програми «Видавнича діяльність та медіаредагування», у проєкті «Це Великдень йде поважно нашим рідним краєм».

«Зараз багато що змінилося. Не знаю, чи святкуватиму Великдень з паскою, чи без? Підемо до церкви, чи просто з запаленою свічкою перед іконами прочитаємо «Отче наш»? Але одне є незмінним – буде радість і буде сонце на нашій землі, в УКРАЇНІ! Анастасія КОЛЕСНИК, першокурсниця бакалаврської програми «Видавнича діяльність та медіаредагування», у проєкті «Це Великдень йде поважно нашим рідним краєм». Дякуємо усім! ХРИСТОС ВОСКРЕС!

«ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!». Це першокурсників-видавців підтримують третьокурсники-журналісти! Так і має бути в нашому інститутському товаристві! Катерина САЄНКО, студентка бакалаврської програми «Журналістика та соціальна комунікація» завершує святковий маратон на т-каналі кафедри телеессе «Що за день чудовий Воскресіння, сповнений любові і надій!»«Коли стихли канонади, а в повітрі перестав кружляти запах напалму, ми почали краще чути звуки природи, що донедавна зняла зимовий саван. Цей день віє теплом. Саме тоді люди живуть так, як і мають: у прощенні, добрі та повазі. Великдень – це радість від того, що він говориться українською! Молиться українською!» Тому українською – ХРИСТОС ВОСКРЕС!