ВІЙНА… Я ВИГЛЯДАЮ ВЕСНУ

Дата виходу проєкту: 1-14 березня 2023 року

Що відбувається з приходом сонця на небі, але не в серці? Як це? Зустрічати весну в стані війни. Зустрічати надії та сердечні переживання. Віру в хороше майбутнє та трішки оголену душу. Це відео про очікування жаданого сонця, що закінчить довготривалий холод. Тут емоції, думки та золоті прожектори. Дарія ТКАЧУК, першокурсниця спеціальності “Реклама та зв’язки з громадськістю”, у проєкті “Війна…Я виглядаю весну”.

«Минулого року ми всі були в одній країні, але мали різні бажання на весну. Проте пізніше сталось те, що зруйнувало наші плани та перетворили всі 92 дні весни на довгий, холодний, жорстокий лютий… Цього ж року кожен з нас виглядає весну з різних точок України та навіть світу, проте з однією спільною мрією…» Марина ОБОЛОНСЬКА, першокурсниця спеціальності «Реклама та зв’язки з громадськістю», у проєкті «Війна… Я виглядаю весну».

«Весна 2022 кардинально змінила моє життя: переїзд в Німеччину, новий дім, люди та досвід. Саме тієї весни мав відбутись мій випуск зі школи, якого так і не було. Більше ніколи не вдасться повернутись за парту одинадцятикласницею. Війна забрала у нас багато чого. Однак цієї весни усе буде по-іншому, бо надія живе у кожному з нас». Анна КОЗАЧУК, першокурсниця спеціальності «Реклама та зв’язки з громадськістю», у проєкті «Війна… Я виглядаю весну».

Люблю щоденно прогулюватися на заході сонця, і відчувати – яким буде смак перемоги..! Це і подорожі Україною, це і співати з друзями що є сил, це святкувати життя безкінечно, прокручуючи в голові – якою ціною воно нам далося! Це і смак тиші, і смак усмішок коханих людей, смак усіх моїх улюблених місць на півдні Чорного моря», і смак найкрасивіших світанків, що є у цьому світі». Анастасія ПАВЛЮК, першокурсниця спеціальности “Реклама та зв’язки з громадськістю”, у проєкті “Війна… Я виглядаю весну”.

«Весна – час закоханих, безтурботності, радості та молодості. Але все це забрала у нас Росія… Весну 2023 року я зустрічаю рішуче. Я зовсім інша людина, з новими цінностями, бажаннями та мріями. Спротив! Злість! Запал! Наша з татом весна розпочалася з волонтерства. У Відні наша співвітчизниця передала багато речей, їжу, ліки для наших захисників під Бахмутом”. Єлизавета МІЩЕНКО, першокурсниця спеціальності “Реклама та зв’язки з громадськістю”, у проєкті “Війна…Я виглядаю весну”.

«У світі війни я виглядаю весну… І бачу, на що йдуть люди, щоб протистояти страшному, руйнівному лиху. Бачу силу, міць і дух своїх співвітчизників, який не дає перевагу гіркоті та безнадії. Бачу життя, яке виростає з попелу та руйнувань. Заради кохання, задля любові та заради тих, хто вже віддав свій останній подих. Бачу, як з новою весною розквітає нове життя!». Софія ШАЛЕЙКО, першокурсниця спеціальності «Реклама та зв’язки з громадськістю», у проєкті «Війна: я виглядаю весну».

«Я виглядаю весну на чужині, вперше у житті. Але не минає й дня, щоб не мріяла повернутися додому, до України… Мрію обійняти рідних, побачити тата, дідуся та бабусю. І мирне небо України ! Бачити перші підсніжники, безтурботно гуляючи зі своїм песиком біля дому… Але у серці досі лютий. Здається, наче з минулого року він так і не закінчився. І я досі лише виглядаю весну!». Єлизавета ШЕРЕМЕТ, першокурсниця спеціальності «Реклама та зв’язки з громадськість», у проєкті «Війна… Я виглядаю весну».