Участь у конкурсі взяли майже 50 навчальних телерадіопрограм, підготовлених студентами двадцяти вітчизняних шкіл журналістики та телерадіостудій. Організатори фестивалю – Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка спільно з Державним комітетом телебачення і радіомовлення України, Сampus Radio Ukraine та Студент-TV, – завершили прийом конкурсних програм і журі визначатимуть тепер переможця у трьох телерадіономінаціях – «Інформаційна програма», «Авторська програма», «Розважальна програма».
До складу журі увійшли відомі практики медіаіндустрії. Ведуча Радіо Рокс, співачка Соня Сотник (Геляс), керівник Українсько-польської РадіоШколи Роман Заяць, головний редактор Київського бюро «Радіо Свобода» Інна Кузнєцова, виконавчий директор філії НТКУ «Центральна дирекція «Українське радіо» Анатолій Табаченко, генеральний директор української студії телевізійних фільмів «Укртелефільм» Сергій Омельчук, автор та ведучий телевізійних програм Костянтин Грубич, ведучий програм «Громадського радіо» Андрій Куликов, керівники телеканалу «Культура» Жанна Мазицька та телеканалу «ЦК» Олександр Савенко – професіонали телерадіобізнесу, яких студенти знають і яким довірили оцінювати свої навчальні телерадіопроекти.
«На відміну від попереднього фестивалю, кількість студентських телепрограм, надіслана на конкурс, переважає над кількістю радіопрограм, – зазначає Ганна Ренська, головний редактор медіаплатформи Сampus Radio Ukraine/Студент-TV. – Це можна пояснити кількома причинами. По-перше, сьогодні школи журналістики в Україні більше уваги приділяють візуалізації навчального аудіоконтенту, вкладають власні кошти чи гранти у створення телестудій. По-друге, цьому також сприяє професійний телерадіоринок, коли радіостанції вчяться завойовувати аудиторію в інтернеті за допомогою візуальних проектів чи веб-камер, а деякі визнані й потужні радіостанції поступово переорієнтовують мовлення на онлайн-телепроекти. Однак така тенденція зовсім не відобразиться на нагородах фестивалю, призовий фонд як для телепрограм, так і радіопрограм однаковий».
У дні фестивалю відбудуться також тренінги для студентів: 27 жовтня – «Радіошоу: ремесло та індивідуальність», медіатренер Соня Сотник (Геляс); 28 жовтня – «Ведучий політичних телепрограм: команда та індивідуальність», медіатренер Андрій Куликов.
Фінал фестивалю пройде 28 жовтня в Києві, в Інституті журналістики. Всі роботи, які надійдуть на фестиваль, запропоновані громадськості онлайн на сайті http://campusradio.univ.kiev.ua.
Призовий фонд фестивалю підтриманий Фондом розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Переможці у номінаціях отримають також почесні грамоти Державного комітету телебачення і радіомовлення України, нагороди інших партнерів і друзів фестивалю.