НЕЗЛАМНІ: У ПОШУКАХ СВІТЛА

Дата виходу проєкту: 8 травня 2023 року до Дня пам’яті та примирення

«Наші Збройні сили — єдине, що відділяє Україну від геноциду і винищення українського народу. Наш обов’язок — робити все, щоб їхнє світло не згасло. Тому ми маємо берегти їхні життя понад усе. Берегти і захищати воїнів – наше СВІТЛО!» Олеся БОЙКО, студентка бакалаврської програми «Журналістика та соціальна комунікація» в програмі «Світло, яке треба захистити» проєкту «Мій #: Незламні: у пошуках світла».

«Виходжу з темряви на СВІТЛО… Я хочу відчувати! Я хочу жити! Я хочу мріяти! Я хочу діяти! Я хочу кохати! Я хочу бути!» Денис БУЛАВІН, студент бакалаврської програми «Журналістика та соціальна комунікація» в програмі «Жити. Діяти. Бути» проєкту «Мій #: Незламні: у пошуках світла».

«Мій тато не зміг приїхати на мій день народження у 2014-му. А у 2022-му – селфі батьків із бомбосховища. Тижні без зв’зку з мамою. Мій дім у Сєвєродонецьку зруйновано. Сьогодні мій справжній дім – в обіймах рідних. Це моє СВІТЛО». Дар’я ГОЛОВКО, студентка бакалаврської програми «Журналістика та соціальна комунікація» в програмі «Дім у їхніх обіймах» проєкту «Мій #: Незламні: у пошуках світла».

«Кожне місце й кожна вуличка – це спогад, це СВІТЛО, яке надихає. Можливість бути у рідному місті, де ти виріс – це справжня розкіш, яка дає силу, віру та надію. Вдячність бути вдома ховається  у кожному моєму спогаді». Катерина БУЛИГА, студентка бакалаврської програми «Журналістика та соціальна комунікація» в програмі «Столиця натхнення» проєкту «Мій #: Незламні: у пошуках світла».

«Щоб у своєму серці страх перемогти, мусиш в собі промінь СВІТЛА віднайти. Шукай те світло десь на глибині душі, щоб з вуст твоїх полинули вірші. Я перемогла війну усередині себе. І вірю, що разом у війні за життя ми переможемо спільного ворога. Адже ми НЕЗЛАМНІ». Дарина ГОЛОВАНЬ, студентка бакалаврської програми «Журналістика та соціальна комунікація» в програмі «Сильна серцем»   проєкту «Мій #: Незламні: у пошуках світла».