Тренінг “Радіо: від аудіо до мультимедіа”

22 квітня 2016 року в Інституті журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся тренінг “Радіо: від аудіо до мультимедіа”, який провів експерт із радіомовлення, медіатренер, журналіст, керівник “Ukrainian-Polish RadioSchool”  Роман ЗАЯЦЬ. 

Вже традиційно тренінг складався з двох основних частин – теоретичної та практичної. Він став першим у серії заходів, запланованих на 2016 рік проектом «Campus Media Studios». У межах тренінгу відбувся також телевізійний міст (онлайн конференція) з Вінницьким державним педагогічним університетом імені Михайла Коцюбинського та Маріупольським державним університетом.

Загалом у заході взяли участь студенти 10 українських ВНЗ: Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Київського університету імені Бориса Грінченка, Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Сумського державного університету, Одеського національного університету імені Іллі Мечникова, Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди, Маріупольського державного університету, Запорізького національного університет, Житомирського державного університету імені Івана Франка та Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Студенти мали змогу довідатись чому радіо притягує людей; що краще, контент чи технологія і  як технологія змінювала радіо; як зробити так, щоб радіоконтент притягував слухачів; що являє собою мультиплатформність та багато іншого. Також  учасники дискутували про майбутнє радіо та створювали власні аудіовізуальні репортажі.

Крім нових знань та позитивних емоцій, студенти отримали сертифікати учасників та подарунки від медіаплатформи Campus  Radio Ukraine/Студент-TV. Тренінг пройшов за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

trening2