“Студентський МІКС-2016”

Всеукраїнський фестиваль студентських телерадіопрограм «Студентський МІКС-2016» оголосив імені переможців. 28 жовтня у стінах Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулось урочисте оголошення результатів та вручення призів учасникам конкурсу. Понад 50 програм, більше 20 учасників і 15 міст  –  саме такими показниками відзначився черговий, вже третій фестиваль студентських робіт. Звісно, із відповідною конкуренцією.  Для того, щоб дізнатись результати, до столиці приїхало понад два десятки студентів з різних міст України. І ось, головну інтригу вечора розкрито.

 Інформаційна радіопрограма

Перше місце отримала програма «СумДУ Life», авторський колектив студентів Сумського державного університету.

Друге місце – програма «Студентська хвиля», автори Валерія Баленко та Ірина Ковалькова, Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Третє місце у номінації посіла програма «Любімо українське», автор Дарина Татарчук, Львівський національний університет імені Івана Франка.

Інформаційна телепрограма

 Перше місце – програма «Новини університету Шевченка», робота творчого колективу Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Друге місце у номінації – програма «Новинки за хвилинку», автор Людмила Китаєва, Київський університет імені Бориса Грінченка.

Третє місце – програма «Наголос», робота творчого колективу Сумського державного університету.

Розважальна радіопрограма

Перше місце у номінації отримала програма «Прокидайся», автор Дарина Татарчук, Львівський національний університет імені Івана Франка.

Друге місце отримала програма Софії Бедаревої «Ранок «Energy», Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського.

Третє місце отримала програма «Рок-початок тижня», автор Володимир Левченко, Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького.

Розважальна телепрограма

Перше місце отримала програма «Звіро.com», автор Христина Бельскіте, Київський університет імені Бориса Грінченка.

Друге місце – «Та Могилянка!», автор Еліна Сардалова, Могилянська школа журналістики.

Третє місце у номінації «Розважальна телепрограма» отримала програма «Дитяча думка», автор Юхим Єрмілін, Запорізький національний університет.

Авторська радіопрограма

 Перше місце отримав радіонарис Тетяни Рикичини «Доля людини», студентки Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Друге місце за програму «Картинки в голове Уолтера Липмана» отримала Марина Галич, Запорізький національний університет.

Третє місце у номінації «Авторська радіопрограма» отримала Наталія Патрікєєва, автор  програми «Місце, де живе вітер», Український католицький університет

Авторська телепрограма

Перше місце посіла програма «Талановита людина – талановита в усьому», автор Володимир Левченко, Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Друге місце у номінації – «Георгій Богданович Кістяківський і проект «Мангеттен», автор Дмитро Чалий, Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Третє місце за програмою «Музей Історії ОНУ» від творчого колективу студентів «крос-медійної лабораторії» Одеського національного університету імені І. І. Мечникова

До складу журі третього Всеукраїнського фестивалю «Студентський МІКС» увійшли знані журналісти-практики та представники Державного комітету  телебачення та радіомовлення.

Радіожурі:

  • Соня Геляс (Сотник), радіоведуча, ведуча ранкового шоу «Камтугеза» на Радіо Рокс, співачка, конферансьє;
  • Роман Заяць, експерт із радіомовлення, медіатренер, журналіст, засновник та керівник «MJoy Multimedia», керівник «Ukrainian-Polish RadioSchool»;
  • Тетяна Калабернюк, начальник відділу координації виробництва телерадіопрограм для державних потреб Державного комітету телебачення і радіомовлення України;
  • Інна Кузнєцова, головний редактор Київського бюро «Радіо Свобода»;
  • Анатолій Табаченко, виконавчий директор філії НТКУ “Центральна дирекція “Українське радіо””;
  • Сергій Омельчук, генеральний директор української студії телевізійних фільмів «Укртелефільм».

Тележурі:

  • Костянтин Грубич, журналіст, автор та ведучий телевізійних програм;
  • Андрій Куликов, експерт із засобів масової інформації, журналіст, ведучий програм «Громадського рад»”;
  • Жанна Мазицька, виконавчий директор філії НТКУ «Центральна дирекція, канал «Культура»;
  • Надія Максименко, директор Молодіжного центру культурно-естетичного виховання Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
  • Людмила Пащенко, заступник начальника управління телебачення і радіомовлення Державного комітету телебачення і радіомовлення України;
  • Олександр Савенко, виконавчий директор філії НТКУ «Київська регіональна дирекція».

У межах фестивалю відбулося 2 тренінги з теле- та радіожурналістики від Campus Media Studios, які провели 27 та 28 жовтня Соня Сотник та Андрій Куликов.

На переможців чекали призи:

  • Перше місце в кожній із номінацій – планшети SAMSUNG Galaxy Tab (8”) / Apple iPad (8”);
  • Друге місце в кожній із номінацій – накопичувач TRANSCEND StoreJet 1 TB;
  • Третє місце в кожній із номінацій – флеш пам’ять TRANSCEND на 64 GB.

Призовий фонд фестивалю підтримано Фондом розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

Організаційний комітет фестивалю щиро вітає переможців!