МЕДІАПЛАТФОРМА CAMPUS RADIO UKRAINE / СТУДЕНТ-TV

CAMPUS RADIO – ВПЕРШЕ В УКРАЇНІ!

CAMPUS RADIO UKRAINE / СТУДЕНТ-TV – Всеукраїнська студентська медіаплатформа Київського національного університету імені Тараса Шевченка, стартувала онлайн презентацією CAMPUS RADIO UKRAINE 16 листопада 2010 року у День працівників радіо, телебачення та зв’язку.

CAMPUS RADIO UKRAINE створюється студентами і для студентів за аналогом популярного у світі формату “College”.

Ми долучаємося до формату студентських аудіовідеоплатформ “campus”, які є по всьому світу! Студентське радіо і телебачення є в Канаді, США, Бельгії, Франції, Ізраїлі, Індії, Італії, Польщі, Португалії, Пакистані, Данії, Швеції, Норвегії, Великобританії і країнах Об’єднаного королівства. Відтепер і в Україні з’явилася можливість долучитися до студентської творчості в онлайн-ефірі!

Що нового у студентському світі? Що сталося в цей день кілька століть тому? Яку книгу почитати? Як зробити цікавим свій блог? Усі Новини Університету Шевченка, і не тільки, саме тут. Іінтерв’ю з відомими людьми та репортажі з найцікавіших подій, концертів, пресс-конференцій – про все це розповідає команда CAMPUS RADIO UKRAINE!

“СТУДЕНТ-TV”! ВЧИМОСЯ БУТИ ПЕРШИМИ І КРАЩИМИ

З 16 листопада 2011 року, Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку, в онлайн-ефірі на серверах Київського національного університету імені Тараса Шевченка працює телеканал СТУДЕНТ-TV. Презентація телеканалу відбулася наступного дня, 17 листопада в Інституті журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

З першого дня ефір телеканалу складали проекти Інституту журналістики «Кава з перцем»,  «ІЖ-TV», «Вікно в Європу».

Сьогодні СТУДЕНТ-TV формується із телепрограм, які підготовлені студентами українських ВНЗ і є частиною медіаплатформи Київського національного університету імені Тараса Шевченка спільно з Campus Radio Ukraine. Транслює телепрограми номінантів та переможців Всеукраїнського фестивалю телерадіопрограм «Студентський МІКС», бакалаврські телепроекти кафедри телебачення і радіомовлення та кафедри кіно- і телемистецтва НН Інституту журналістики, інформаційну телепрограму «Новини Університету Шевченка», цікаві й оригінальні навчальні телевізійні проекти шкіл журналістики з усієї України.

Інформаційні, пізнавальні та розважальні телепроекти на СТУДЕНТ-TV об’єднують аудиторію навколо спільних студентських проблем, дозволяють більше дізнатися один про одного. А найважливішим є те, що студенти з усієї України можуть розповісти про своє життя і показати його так, як вони це бачать. Бо це є спільний телеканал в Україні, де студенти вчаться бути першими і кращим

ДОЛУЧАЙСЯ ДО НАШОЇ CAMPUS – СПІЛЬНОТИ

Інтернет-трансляції медіаплатформи здійснюються з серверів Київського національного університету імені Тараса Шевченка за сприяння начальника ІОЦ Юрія БОЙКА та завідувача сектору впровадження нових технологій Дмитра ГРЯЗНОВА.

Залишити відповідь