studentЗ 16 листопада 2011 року, Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку, в онлайн-ефірі на серверах Київського національного університету імені Тараса Шевченка працює телеканал СТУДЕНТ-TV. Презентація телеканалу відбулася наступного дня, 17 листопада в Інституті журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

З першого дня ефір телеканалу складали проекти Інституту журналістики «Кава з перцем»,  «ІЖ-TV», «Вікно в Європу».

Сьогодні СТУДЕНТ-TV формується із телепрограм, які підготовлені студентами українських ВНЗ і є частиною медіаплатформи Київського національного університету спільно з радіостанцією Campus Radio Ukraine. Транслює телепрограми номінантів та переможців Всеукраїнського фестивалю телерадіопрограм «Студентський МІКС», бакалаврські телепроекти кафедри телебачення і радіомовлення Інституту журналістики, інформаційну телепрограму «Новини Університету Шевченка», цікаві й оригінальні навчальні телевізійні проекти шкіл журналістики з усієї України.

Інформаційні, пізнавальні та розважальні телепроекти на СТУДЕНТ-TV об’єднують аудиторію навколо спільних студентських проблем, дозволяють більше дізнатися один про одного. А найважливішим є те, що студенти з усієї України можуть розповісти про своє життя і показати його так, як вони це бачать. Бо це є спільний телеканал в Україні, де студенти вчаться бути першими і кращими.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *