Школа тренінгів від медіаплатформи Campus Radio Ukraine/Студент-TV

У квітні 2016 року стартує Campus Media Stulogo_cms1dios, школа тренінгів від студентської медіаплатформи Campus Radio Ukraine/Студент-TV. Учасники тренінгів, студенти українських вишів, зустрінуться з відомими тренерами, професіоналами медіабізнесу, візьмуть участь в телемостах, які з’єднають студентську аудиторію в Інституті журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка з аудиторіями багатьох університетів України, поєднають теорію і практику в навчальних телерадіостудіях.

22 квітня відбувся тренінг “Радіо: від аудіо до мультимедіа”, тренер Роман Заяць, журналіст, медіаексперт, засновник i CEO компанії “MJoy Multimedia” (http://mjoy.ua);

Тези лекції:

• чому радіо притягує людей?
  • контент чи технологія?
  • як технологія змінювала радіо;
  • контент: як зробити так, щоб радіо (контент) притягував слухачів;
  • технологія: як зробити так, щоб слухач чув радіо у відповідний для себе час;
  • мультиплатформність;
  • практичний кейс на базі радіостанцій MJoy Multimedia;
  • спільна дискусія про майбутнє радіо.

В плані роботи Campus Media Studios на 2016 рік також заплановано такі тренінги (тези лекцій будуть додані згодом):

27 жовтня – “Радіошоу: ремесло та індивідуальність”, тренер Соня Сотник, журналіст, радіоведуча ранкового шоу “Камтугеза” на Радіо Рокс, співачка, конферансьє.

28 жовтня – “Ведучий політичних телепрограм: команда та індивідуальність”, тренер Андрій Куликов, журналіст, медіаексперт, ведучий телепрограми “Свобода слова з Андрієм Куликовим”.

Учасники тренінгів отримають сертифікати від Campus Media Studios. Участь у тренінгах безкоштовна. Контактувати з Ганною Ренською, керівником медіаплатформи Campus Radio Ukraine/Студент-TV: hannarenska@gmail.com, тел..: 095-695-10-80.

Проект підтримано Фондом розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.