Я ПРОДЮСЕР

Проєкт “Я – ПРОДЮСЕР” про те, що наші студенти Інституту журналістики навіть під час повітряних тривог і відключень електрики, з бомбосховищ та укриттів, без інтернету і на повербанках хочуть і вміють творити! “Я – ПРОДЮСЕР” – це 7 коротких історій і роздумів про майбутню професію, про нові життєві смисли зараз і після війни. Кафедра телебачення і радіомовлення до Дня працівників радіо,  телебачення та зв’язку, а також Міжнародного дня студента презентує на https://t.me/kafedraTVR

Поліна ГЛУЩЕНКО у проєкті “Я – продюсер”: «Я продюсер і маю  багато ідей, які реалізую після перемоги. Але першою моєю історією стане ця  моя екранна розповідь про батька і перші хвилини цієї страшної війни».

Поліна ЗАТУЛКО у проєкті “Я – продюсер”: «Так відбулося, що ми були продюсерами свого життя, однак саме 24 лютого наше продюсерство зазнало змін. Відтепер у моєму баченні воно інакше».

Катерина ВОВК у проєкті “Я – продюсер”: «Я — продюсерка, для якої 24 лютого стався вибух всередині мене та підпалив усе дерево творчих напрацювань і цілей. Вогонь від нього тліє дотепер».

Дарина ЗАЄЦЬ у проєкті “Я – продюсер”: «Тримаймо стрій і свій фронт! Спродюсуймо нову історію вільної та сильної України, щасливих і впевнених людей! Це моє завдання як продюсера зараз і після війни».

Анастасія ГРЕБЕШКО у проєкті “Я – продюсер”: Я зрозуміла, що варто використовувати кожен шанс жити, поки в тебе є життя! Не забувай про цей неоціненний подарунок, продовжуй іти вперед! Таке моє продюсерське гасло!

Софія ВОРОНЦОВА у проєкті “Я – продюсер”: “Майбутнє за нами, тому потрібно зібрати всі сили та продовжувати жити й розвиватися. Як продюсер – докладатиму усіх зусиль, щоб усі знали, що Україна багата на таланти”.

До речі, 17 листопада День народження однієї з учасниць цього проєкту. Її відеоробота о 12.00 відкрила “Я – ПРОДЮСЕР”

Залишити відповідь