ЧИТАЄМО ПІД ЧАС ВІЙНИ

Дата виходу проєкту: 31 травня 2022 року (до 51 річниці кафедри телебачення і радіомовлення)

«Пам’ятайте, що життя — яскрава книга емоцій, а не лише амбітні плани. Змініть сіру рутину, додайте сенсу в життя разом з книгою «Вибачте, на мене чекають» Аньєс Мартен-Люган». Анна НЕЩЕРЕТ, першокурсниця спеціальності «Видавнича діяльність та медіаредагування».

 «Єдина книжка, яку я вирішила покласти до тривожної валізки — «Чути українською» Ольги Дубчак». Анастасія БОЛЬШАКОВА, першокурсниця спеціальності «Видавнича діяльність та медіаредагування».

 «Тікаю в «Чароділ» Наталії Щерби, аби відчути атмосферу цього відьомського світу магії і розкрити його таємниці разом із головною героїнею». Аліна ПОКРОПИВНА, першокурсниця спеціальності «Видавнича діяльність та медіаредагування».

 «Сальвадора Далі називали ексцентричним та вкрай божевільним, незбагненним у своїй уяві та роботі мозку. Кажуть, люди божеволіли, коли довго дивилися на його картини. Талановитий пройдисвіт чи геній свого жанру? Відповідь у «Це Далі» від Кетрін Інґрем». Софія БУЛИЧЕВА, першокурсниця спеціальності «Видавнича діяльність та медіаредагування».

 «Роман «Хірург» авторки Тесс Герітсен — захоплива історія, місцями моторошна, місцями загадкова. Один з найкращих варіантів для поціновувачів детективної літератури». Станіслав БЕЖЕНАР, першокурсник спеціальності «Видавнича діяльність та медіаредагування».

«Книга Скарлетт Кертіс «Феміністки не носять рожевого та інші вигадки» допоможе зрозуміти, навіщо рух за права жінок потрібен навіть у XXI столітті, а також розповість, чому не варто боятися цього страшного слова на літеру «Ф». Відеобуктрейлер Оксани ЗАБЛОЦЬКОЇ, студентки 1 курсу спеціальності «Видавнича діяльність та медіаредагування».

«Смартфон сьогодні — це резервне сховище душі. Тексти повідомлень та історія браузера можуть розповісти про нас усе. А, отримавши чужий телефон, можна автоматично стати господарем життя іншої людини — варто лише прочитати «Текст» Дмитра Глуховського». Євгенія ПАК, першокурсниця спеціальності «Видавнича діяльність та медіаредагування».

 «Дитяча доросла книжка: легка історія про сміливу дівчинку-вундеркінда «Матильду» Роальда Дала». Анна КРАСНИЦЬКА, першокурсниця спеціальності «Видавнича діяльність та медіаредагування».

 «Кульбабове вино» Рея Бредбері — це ковток літа, що зігріє Ваше серце навіть у найлютіші морози». Марія ЦИРІЛЬ, першокурсниця спеціальності «Видавнича діяльність та медіарегування».

 «Відкриваю «Дівчину Онлайн», аби поринути в чарівну атмосферу Нью-Йорка та відчути ноти незвичайної історії кохання». Валерія ФУРГАЛЕЦЬ, першокурсниця спеціальності «Видавнича діяльність та медіаредагування».

«DV: Diana Vreeland». Це книга модної журналістки Діани Вріланд, про те —  який червоний слід обрати для своїх апартаментів? Про революцію стилю 20-го століття. Та просто про історії людини, котра створила таку професію як модний журналіст в нашому сучасному розумінні». Віталій ДАНИЛЕНКО, першокурсник спеціальності «Видавнича діяльність та медіаредагування».