RADIO

ВПЕРШЕ В УКРАЇНІ!

CAMPUS RADIO UKlogo2RAINE  Всеукраїнське студентське інтернет-радіо.

Стартував он-лайн 16 листопада 2010 року, якраз у День працівників радіо, телебачення та зв’язку.

Перший прямий ефір – 16 березня 2011 року.

CAMPUS RADIO UKRAINE створюється студентами і для студентів за аналогом популярного у світі формату “College”.

Чому ми називаємось саме “Campus Radio Ukraine”? Ми долучаємося до формату студентських радіостанцій     “Campus”, які є по всьому світу!
Студентське радіо слухають в Канаді, США, Бельгії, Франції, Ізраїлі, Індії, Італії, Польщі, Португалії, Пакистані, Данії, Швеції, Норвегії, Великобританії і країнах Об’єднаного королівства. Відтепер і в Україні з’явилася можливість слухати студентське онлайн радіо!

Що нового у студентському світі? Що сталося в цей день кілька століть тому? Яку книгу почитати? Як зробити цікавим свій блог?

Музичні новини, а також інтерв’ю з відомими людьми та репортажі з найцікавіших подій, концертів, пресс-конференцій – про все це розповідає команда Campus Radio Ukraine!

Долучайся до нашої “Campus – спільноти”

 


16 листопада 2011 року Campus Radio Ukraine відсвяткував свій перший день народження!

 

Створення Campus Radio Ukraine у 2010 році підтримав Фонд розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.Інтернет-трансляції Campus Radio Ukraine здійснюютьсяз серверів Київського національного університету імені Тараса Шевченказа сприяння начальника ІОЦ Юрія Бойката завідувача сектору впровадження нових технологій Дмитра Грязнова.Базовий дизайн сайту Тетяни Рудковської, студентки Інституту журналістики, 2010 рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.