МАТУСЯ МОЄЇ МАТУСІ

Дата виходу проєкту: 14 травня 2023 року до Дня матері

«Матуся моєї  матусі має двох дітей і трьох онуків, для кожного з яких намагається бути справжньою опорою та підтримкою. Вона вчить мене любити життя, розуміти інших, і за будь-яких обставин бути Людиною з великої літери. Підтримує, коли мені  складно, і допомагає з вирішенням усіх моїх проблем. Така вона, моя бабуся – Наталя Петрівна ЦУКАНОВА». Єлизавета КОНДРАШОВА, першокурсниця бакалавської програми «Видавнича діяльність та медіаредагування» у програмі «МАТУСЯ МОЄЇ МАТУСІ» до Дня матері.

«Матуся мого татуся цього року зустріне свій 79-й день народження, але вона все ще бадьоро нас зустрічає у себе вдома, та готує вечерю на всіх. Місцями сувора через виховання у радянському союзі, але така добра і щира! Це все про мою бабусю – Ольгу Степанівну ЩЕРБИНУ!» Оксана ЩЕРБИНА, першокурсниця бакалаврської програми «Видавнича діяльність та медіаредагування» у програмі «МАТУСЯ МОГО ТАТУСЯ» до Дня матері.

«Вона у мене гарна, розумна і сучасна. Ця жінка з власним шармом, по-своєму прекрасна. Коли вона на сцені – це магія, це диво! Своєї справи геній, дарує людям крила!». Про свою бабусю, Народну артистку України, українську хорову диригентку і педагогиню — Галину Луківну ГОРБАТЕНКО, її онука, Анастасія КОЛЕСНИК, першокурсниця бакалаврської програми «Видавнича діяльність та медіаредагування» у проєкті «Матуся моєї матусі».