МОЇ 4 ХВИЛИНИ

Висота, екстрим, безодня – це руфінг, який захоплює не кожного. Перед прогулянкою висотою, його не зупинить ніщо. Нові висоти та нові відстані – ось що для нього головне. 4 хвилини з життя руфера Миколи Щербаня. Автор – Тетяна Бернадська, студентка Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка.

 


Спонтанне рішення перетворилось у подорож, про яку вони розповідатимуть своїм онукам. 14 країн за 42 дні з бюджетом у 200 євро на кожного. Влад та Ірина підкорили Європу автостопом та дістались до краю континенту. Автор – Анастасія Бродзянська, студентка Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка.

 


Як примирити любов до медицини із найтравматичнішим хобі і знайти свою золоту середину, розповість героїня цього відео, Ірина Перепеченко. Автор – Ірина Бублій, студентка Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка.

 


Любите подорожувати? Хочете мандрувати дешево і цікаво? Шут, чи то пак Віктор Каденко, автостопщик “зі стажем”, введе вас у курс справи, дасть практичні поради і поділиться своїм досвідом. Дізнавайтесь і експериментуйте! Автор – Василина-Катерина Булик, студентка Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка.

.

 


Музика і спорт. Чи можливо розвиватись у двох таких різних напрямах одночасно? Влад Левченко у свої 17 впевнено відповідає: «Так!» Маючи кілька десятків авторських пісень та звання майстра спорту, хлопець не зупиняється на досягнутому. Автор – Інна Гащенко, студентка Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка.

 


Заради улюбленої справи цей хлопець жертвує і сном, і особистим життям. А все для того, аби дарувати людям тільки свіжі емоції. Вашій увазі – Мішель Сайкалі, молодий український ведучий ліванського походження. Автор – Тетяна Горбань, студентка Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка.

 


Вашій увазі пропонується 4 хвилини від танцюристки Олександри Присяжнюк. «Найбільше мені подобається джаз-фанк. Це такий жіночний дуже стиль. Як не іронічно, та найкраще його танцюють чоловіки. Їх дуже мало й вони дуже специфічні, як Ви розумієте ;)» Дівчина також розкаже кілька кумедних «танцювальних» історій та назве головне правило танцівників. Якщо це Вас зацікавило – проведіть наступні 4 хвилини у компанії танцюристки Саші Присяжнюк! Автор – Сабіна Григоришина, студентка Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка.

.

 


Він грає на багатьох інструментах, фотографує, реставрує антикварні речі, робить вироби із дерева і часто ходить в гори… Але найбільше йому до душі – переносити красиві, мальовничі карпатські пейзажі на полотно. Мова йде про івано-франківського митця Андрія Нікітіна. Автор – Ярина Клід, студентка Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка.

 


Іноді наші дитячі захоплення зростають разом з нами і перетворюються у дещо більше. Так сталося з Анною Майзель, для якої музика – це і спосіб самовираження, і вірний друг, і Аріаднина нитка, що допомагає не загубитися у житті. Автор – Марія Лоханова, студентка Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка.


А ви давно писали лист від руки? Може варто спробувати? У час коли молоде покоління спілкується через соціальні мережі, наша героїння вручну пише листи друзям, колекціонує листівки та обмінюється ними з цілим світом. Автор – Соломія Луковецька, студентка Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка.


Павуки, таргани, наколки, нецензурні слова… Це лише машкара для ніжної та чутливої натури, залюбленої в життя і парадокси смерті. Автор – Христофор Мартинюк, студент Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка.

 


Шалена швидкість і вітер в обличчя – що може бути краще? Свободу, яку дарує мотоцикл, не порівняти ні з чим. То який же він, світ крізь забрало шолома? 4 хвилини з життя байкера Ігора М’яленка. Автор – Олександра М’яленко, студентка Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка.

 


Герой цього відео Христофор Мартинюк розкаже про його оригінальне хобі – колекціонування платівок. В колекції Христофора – їх понад сто, свої платівки юнак збирає з різних куточків світу. Автор – Тетяна Навроцька, студентка Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка.


Як жити у постійному русі, верхи на коні з гордо піднятою головою розповість Тетяна Настояща. Автор – Ольга Настояща, студентка Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка.

 


Самим Барекзай хотів бути депутатом, але доля розпорядилася так, що він став надзвичайно талановитим барбером. Автор – Аліна Номерчук, студентка Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка.


Від ненависті до любові – один крок. Музика була для Микити Галича нудним обов’язком, а стала улюбленим хобі. Автор – Лілія Олексієнко, студентка Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка.


Різнобарвні вишиванки, яскраві писанки, жартівливі пісні та цілий віз веселого настрою – усе це вмістилося в 4 хвилини фольклористки Василини! Автор – Олександра Присяжнюк, студентка Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка.

 


Із фотографа у моделі: захоплення Наталі Удовенко переросло у роботу. Відеоролик L’oreal Paris та фотосесія для каталогу білизни Ajour – неповний перелік робіт дівчини. Вона знає, як досягти успіху в індустрії краси. Автор – Анна Рибальська, студентка Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка.

 


Протягом чотирьох хвилин ви слухатимете історію велосипедистки Віти Федків, яка розповість про особливості велосипедних подорожей Україною і поза її межами. Автор – Любов Сатановська, студентка 4 курсу Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка.

 


“Спритність рук і ніякого шахрайства” – так говорить про своє захоплення Ігор Сьомко, студент Інституту журналістики та, за сумісництвом, фокусник-іллюзіоніст. Хлопець переконує, що вже навчився навіть читати людські думки… Так це чи ні – перевірте на власні очі! Автор – Катерина Страшко, студентка Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка.

.

 


Писанкарство зародилося тисячі років тому, поширилося – за часів Київської Русі, потім, у радянські часи, було заборонене, але зараз знову набуває дедалі більшої популярності. І в цьому, перш за все, заслуга сучасних народних майстрів України. У гостях проекту “Мої 4 хвилини” – Віра Лебідь, студентка Інституту філології і за сумісництвом народна майстриня з писанкарства. Автор – Анастасія Трепитьон, студентка Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка.

 


Проїхати на вихідні автостопом через півкраїни, щоб просто спробувати джерельної води? Для хлопця на ім’я Макар Січ це не питання. Автор – Олександр Фінагеєв, студент Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка.

 


Голодні ігри по-українськи: чотири хвилини нашої київської майстрині зі стрільби з лука. Христина Карпенко знає, як завжди влучати в ціль не лише у спорті, а й у житті. Автор – Валерія Шелех, студентка Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка.


Батьки – завжди приклад для своїх дітей. А якщо вони фанати Стівена Кінга? Героїня відео – Даша Персик – розповість про своє захопленню хоррор-культурою, фільмами жахів та творчістю Кінга. Автор – Аліна Шутько, студентка Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка.

 



Юлія Яснецова має хобі, на яке наважиться не кожен. Вона стрибає з мостів, гір та промислових об’єктів, обв’язана мотузкою. Неймовірно екстримальні 4 хвилини з життя дівчини-роупджампера. Автор – Анна Якутенко, студентка Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка.