Висота, екстрим, безодня – це руфінг, який захоплює не кожного. Перед прогулянкою висотою, його не зупинить ніщо. Нові висоти та нові відстані – ось що для нього головне. 4 хвилини з життя руфера Миколи Щербаня. Автор – Тетяна Бернадська, студентка Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка.
Спонтанне рішення перетворилось у подорож, про яку вони розповідатимуть своїм онукам. 14 країн за 42 дні з бюджетом у 200 євро на кожного. Влад та Ірина підкорили Європу автостопом та дістались до краю континенту. Автор – Анастасія Бродзянська, студентка Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка.
Як примирити любов до медицини із найтравматичнішим хобі і знайти свою золоту середину, розповість героїня цього відео, Ірина Перепеченко. Автор – Ірина Бублій, студентка Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка.
.
Музика і спорт. Чи можливо розвиватись у двох таких різних напрямах одночасно? Влад Левченко у свої 17 впевнено відповідає: «Так!» Маючи кілька десятків авторських пісень та звання майстра спорту, хлопець не зупиняється на досягнутому. Автор – Інна Гащенко, студентка Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка.
Заради улюбленої справи цей хлопець жертвує і сном, і особистим життям. А все для того, аби дарувати людям тільки свіжі емоції. Вашій увазі – Мішель Сайкалі, молодий український ведучий ліванського походження. Автор – Тетяна Горбань, студентка Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка.
.
Він грає на багатьох інструментах, фотографує, реставрує антикварні речі, робить вироби із дерева і часто ходить в гори… Але найбільше йому до душі – переносити красиві, мальовничі карпатські пейзажі на полотно. Мова йде про івано-франківського митця Андрія Нікітіна. Автор – Ярина Клід, студентка Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка.
Павуки, таргани, наколки, нецензурні слова… Це лише машкара для ніжної та чутливої натури, залюбленої в життя і парадокси смерті. Автор – Христофор Мартинюк, студент Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка.
Шалена швидкість і вітер в обличчя – що може бути краще? Свободу, яку дарує мотоцикл, не порівняти ні з чим. То який же він, світ крізь забрало шолома? 4 хвилини з життя байкера Ігора М’яленка. Автор – Олександра М’яленко, студентка Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка.
Як жити у постійному русі, верхи на коні з гордо піднятою головою розповість Тетяна Настояща. Автор – Ольга Настояща, студентка Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка.
Різнобарвні вишиванки, яскраві писанки, жартівливі пісні та цілий віз веселого настрою – усе це вмістилося в 4 хвилини фольклористки Василини! Автор – Олександра Присяжнюк, студентка Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка.
.
Писанкарство зародилося тисячі років тому, поширилося – за часів Київської Русі, потім, у радянські часи, було заборонене, але зараз знову набуває дедалі більшої популярності. І в цьому, перш за все, заслуга сучасних народних майстрів України. У гостях проекту “Мої 4 хвилини” – Віра Лебідь, студентка Інституту філології і за сумісництвом народна майстриня з писанкарства. Автор – Анастасія Трепитьон, студентка Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка.
Проїхати на вихідні автостопом через півкраїни, щоб просто спробувати джерельної води? Для хлопця на ім’я Макар Січ це не питання. Автор – Олександр Фінагеєв, студент Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка.
Батьки – завжди приклад для своїх дітей. А якщо вони фанати Стівена Кінга? Героїня відео – Даша Персик – розповість про своє захопленню хоррор-культурою, фільмами жахів та творчістю Кінга. Автор – Аліна Шутько, студентка Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка.
Юлія Яснецова має хобі, на яке наважиться не кожен. Вона стрибає з мостів, гір та промислових об’єктів, обв’язана мотузкою. Неймовірно екстримальні 4 хвилини з життя дівчини-роупджампера. Автор – Анна Якутенко, студентка Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка.