Літня радіошкола

З 11 по 22 червня пройшла перша літня школа Campus Radio Ukraine. За попереднім анкетуванням було відібрано 12 учасників. Протягом двох тижнів студенти та абітурієнти з різних міст України відвідували серію майстер-класів з ведучими провідних радіостанцій. Окрім того, учні школи освоювали роботу у студії та в умовах прямого ефіру, отримали навики звукового монтажу та вчилися збирати та писати власні журналістські матеріали.
1 день – Етапи створення програми у проекті Сampus Radio Ukraine. Жанри радіопрограм. Написання радійного тексту. Майстер-клас з постановки голосу Анни ОБРАМЬОНОК, акторки театру.

abram

2 день – Репортаж. Підготовка та запис першого власного матеріалу.
3 день – Майстер-клас Валентина СЮСЮКАЙЛО, звукорежисера радіостанції «Авторадіо». Основи монтажу програми для радіо у програмі Adobe Audition. Пробний монтаж власного репортажу.

adob

4 день – Репортаж «від А до Я». Майстер-клас Віталія БЕРТИ, журналіста радіостанції «Наше радіо». Аналіз першого репортажу учнів школи, робота над помилками. Підготовка та створення другої серії програм.

berta

5 день – Аліна СВІТЛИЧНА, ведуча радіостанції «Наше радіо». Майстер-клас з роботи в прямому ефірі. Підготовка до власного прямого ефіру на Сampus Radio Ukraine.
6 день – Майстер-класи Дмитра ГРУЗИНСЬКОГО, випускового редактору радіостанції «Голосу столиці» та Федора СКРИПНИКА, журналіста «Голосу столиці». Тема: “Збирання та написання новинних сюжетів”. Прямий ефір на Сampus Radio Ukraine.

gruz

7 день – Майстер-клас Юрія ПЕТРОВІЧЕВА, програмного директора радіостанції «JAM FM». Тема: “Основи спортивної журналістики на радіо”. Перший пробний прямий ефір.

petrov

8 день – Створення готового блоку новин та вихід в ефір. Завдання: Створити повноцінний випуск актуальних новин для вечірнього ефіру на радіо, підготуватися до прямого ефіру. Перший прямий ефір на Сampus Radio Ukraine в Інтернеті.

mont

9 день – Майстер-клас Андрія ЧИЖА, ведучого радіостанції «Хіт FM». Тема: “Лінійний прямий ефір та специфіка подачі музичного контенту на радіо”. Екскурсія на радіостанції Українського Медіа Холдингу.

umkh

10 день – Майстер-клас Марка СТОЛЯРА, шеф-редактора радіостанції «Голос столиці», на тему: «Створення інформаційного радіо, декількагодинне шоу в прямому ефірі». День прямих інформаційних програм, створення власного продукту для вечірнього ефіру.

stol

11 день – Майстер-клас Станіслава ШУМЛЯНСЬКОГО, “Молоде радіо”, на тему: «Подкаст-проект під ключ. Просування власного продукту через соціальні мережі». Вручення дипломів про проходження літньої радіо школи.

shuml