Голос у кадрі

Автор: Ольга Ліхтаренко, студентка Інституту журналістики

Мототуризм - це така штука, що якщо не спробуєш, то не зрозумієш!" - говорить Роман Филипчак, який за кермом мотоцикла вже близько 10 років. Мандрівки, зустрічі, пригоди, екстрім, імпровізація...Все це тебе очікує на кожному повороті. І ти ніколи до кінця не знаєш чи буде це поворот долі.
Автор: Іванна Гавлюк, студентка Інституту журналістики

Додавати кольорів своєму життю можна багатьма способами. Подорожі, пригоди, книжки, вірші - кожен обирає на свій смак. А дехто сам яскравішає: сяйвом очей, щирою посмішкою, чи... татуюванням. Про такий спосіб самовираження розкаже Ксенія Короленко.
Автор: Ганна Джигалюк, студентка Інституту журналістики

Куди ведуть мрії? Наш юний герой в свої 11 вже встиг стати переможцем конкурсу "Диво-дитина" та взяти участь у проекті "Україна має талант". Дитячі мрії та недитяча жага до перемог - кожен дорослий позаздрить! Про все це поговоримо з Денисом Талаєвим.
Автор: Марія Попко, студентка Інституту журналістики

Автор: Євген Пастухов, студент Інституту журналістики

У період осінніх меланхолій одні шукають розради в обіймах коханої людини, інші – у здоровому сні під шум дощу, а ще інші святкують своє 20-ліття в Амстердамі. Про мрії, які здійснюються не лише у кінофільмах, але й на яву, розповість Юрко Здебський.
Автор: Ірина Мокрицька, студентка Інституту журналістики

Виявляється, навчаючись за спеціалізацією «телебачення» в Інституті журналістики,можна працювати не кимось, а смм-менеджером – спеціалістом соціальних мереж. Про цю, дуже модерну професію, інтернет-проекти та улюблений інститут розповідає студентка 4 курсу – Ольга Заіменко.
Автор: Анастасія Косинська, студентка Інституту журналістики

Протягом навчального семестру, з наближенням зимового сезону все більше людей бажають змінити холодні будні на яскраве сонце та морський бриз. Аріна Мороз розповість, чим займаються туроператори у той час коли ви мрієте про відпочинок за кордоном.
Автор: Катерина Ремізова, студентка Інституту журналістики

Ризикувати заради власних мрій може не кожен. Наша сьогоднішня гостя, молода композитор Катерина Жостка, не лише ризикнула, але й перетворила просте захоплення музикою у справжнє покликання. До речі, музичний супровід до випуску написала саме вона.
Автор: Марія Семенко, студентка Інституту журналістики

Про те, як правильно спілкуватись з малюком та слідкувати за його розвитком логопед Наталя Науменко радить батькам і тим, хто планує народити дитину.
Автор: Юлія Дринь, студентка Інституту журналістики

Знайти справжній скарб з дитинства мріяв кожен. Про геокешінг - доступну і сучасну альтернативу дитячим бажанням розповість досвідчений шукач скарбів Михайло Петях. Спеціально для Campus Radio Михайло покаже, як шукати кеш (скарб).
Автор: Катерина Недеснова, студентка Інституту журналістики

Кожен з нас по-різному проводить свій вільний час: хтось любить активний відпочинок, хтось екстремальний, а дехто взагалі полубляє просто сидіти вдома. Про те, як саме проводить свої вихідні нам розповість Олександр Гордієнко.
Автор: Ауріка Бочкарь, студентка Інституту журналістики

Не знаєш, як відпочити від сірих буднів та набратися нових сил? Вирушай до Львова! Місто зачарує тебе своєю красою та полонить атмосферою. Мирослав Сучков отримав від міста Лева неперевершені враження.
Автор: Світлана Плавська, студентка Інституту журналістики

Сьогодні у гості до нас завітав Ренат Аденко, якому влітку випала нагода побувати в Лос-Анджелесі. Він розкаже нам як можна втілити свої мрії в реальність та заради чого потрібно з'їздити до Америки.
Автор: Анастасія Ковальчук, студентка Інституту журналістики

Як це вийти заміж за турка? Що чекає на українських дівчат – паранжа чи ісламські забобони? Про це розповість гостя нашої програми «Голос у кадрі», Марія Карадініс.
Автор: Олександра Орлова-Кобець, студентка Інституту журналістики

Нас так вабить закордон. Там життя краще, люди добріші, історія шляхетніше, політики мудріші, а сонце тепліше. Але чи все, що ми знаємо про омріяні країни правда? Зруйнує найпоширеніші міфи та стеріотипи спосовно Великої Британі наша сьогоднішня гостя Ольга Савченко.
Автор: Ганна Ренська, студентка Інституту журналістики

НеФормали... Хіба людина має право визначати хто формальний, а хто - ні? Чим неочікуваніше поєднання різних субстантивованих мікроелементів людського єства, тим цікавіше. Про дифузію почуттів і самовідчуттів слухайте ТУТ.
Автор: Христина Сурженко, студентка Інституту журналістики

Анотація: У радіопрограмі колишній студент Харківського національного педагогічного університету ім. Г. Сковороди, Сергій Голубов, розповідає про археологічну практику студентів історичного факультету – казуси, смішні моменти, приємні спогади… Про все це можна дізнатися, прослухавши випуск програми «Голос у кадрі», який підготувала Ірина Носенко.
Автор: Ірина Носенко, студентка Інституту журналістики

Анна Козлівська - юна, але дуже талановита та перспективна художниця. У своєму доробку вона вже має понад 50 картин, крім того нагороди за перші місця у міських та обласних конкурсах. Анна розповіла нам не тільки про свою творчість, але й поділилася власними поглядами на життя.
Автор: Яна Поліщук, студентка Інституту журналістики

Митці задумані людьми незвичайними: тонкими, чуйними, добрими... Один із таких – Микола Пономаренко, художник із Кривого Рогу. Погляньмо його очима на життя, на жінку та на кохання...
Автор: Антон Головко, студент Інституту журналістики