МОЯ ХЕППІСТРАТУРА

«Колись на занятті з магістрами ми подумали, а чому б нам не зробити такий спільний медіапроект про магістратуру в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Щоб було цікаво й від душі… Щоб було легко й конвергентно… Щоб кожен магістр поділився своєї історією… Тому й виникла назва «Моя хеппістратура», яку придумали самі магістри, проголосували за неї, й взялися за справу… Аудіо, відео, фото, мультимедійні редактори – сучасна журналістика…

Зробіть також так, а може й краще!

Розкажіть про свою хеппістратуру…

І надішліть нам…

Професор Олесь Гоян


«У мене був стрес від кількості камер та необхідності спілкуватися з людьми, а у людей був стрес через необхідність слухати всі мої перли українською… Але це мій виклик».

Магістр Аліна Бабич


«У цьому році я закінчила ІМВ і в мене, як не дивно, був план. Дуже простий – класно відпочити влітку. А потім піщли трудові будні. Я точно знала чим буду займатися і де працювати. Але все ж повернулася до навчання…  Тепер на першому місці була магістерська програма… Міжнародна журналістика».

Магістр Анастасія Барвінська«Уперше в медіасфері. Репортажі з лікарень, з Київради, з кожної вулиці і куточка Києва. То й що, що графік божевільний…»

Магістр Анна Говоруха


«Магістратура – це краще, що траплялось зі мною за всі роки навчання».

Магістр Діана Зіброва«Вдячна, що Інститут дав мені набагато більше, ніж цього могла очікувати маленька сімнадцятирічна Я. Він став моїм життям на більш ніж 4 роки. І це життя було яскравим..».

Магістр Анастасія Комашня«Я вже закінчила бакалаврат за спеціальністю «міжнародна інформація», то ж знала, чого очікувати. Проте перший семестр показав, що переваг значно більше, ніж здається на перший погляд».

Магістр Марія Сіденко«Останні п’ять років я займаюсь лише тим, що прагну знайти своє місце та призначення. Закінчивши бакалаврат, я зрозуміла, що треба щось змінювати та здійснювати пошуки й надалі. І я вирішила для себе, що хто не ризикує, той не п’є шампанського, тому подала документи до Київського національного університету імені Шевченка…»

Магістр Карина Ярута