МОЯ ХЕППІСТРАТУРА

«Колись на занятті з магістрами ми подумали, а чому б нам не зробити такий спільний медіапроект про магістратуру в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Щоб було цікаво й від душі… Щоб було легко й конвергентно… Щоб кожен магістр поділився своєї історією… Тому й виникла назва «Моя хеппістратура», яку придумали самі магістри, проголосували за неї, й взялися за справу… Аудіо, відео, фото, мультимедійні редактори – сучасна журналістика…
Зробіть також так, а може й краще!
Розкажіть про свою хеппістратуру…
І надішліть нам…

Професор Олесь Гоян


“За першою освітою я – юрист, за другою – ведуча програм телебачення. Я довго обирала куди ж вступати на магістратуру і в цьому мені допоміг Інститут журналістики. Він позбавив мене обов’язку обирати, тому що запустив нову навчальну програму для магістрів – Правова журналістика! Ідеально, чи не так?”. Магістр Мирослава Мандзюк-Іванцюк, Інститут журналістики.

 


«У мене був стрес від кількості камер та необхідності спілкуватися з людьми, а у людей був стрес через необхідність слухати всі мої перли українською… Але це мій виклик».

Магістр Аліна Бабич, Інститут міжнародних відносин.


«У цьому році я закінчила ІМВ і в мене, як не дивно, був план. Дуже простий – класно відпочити влітку. А потім піщли трудові будні. Я точно знала чим буду займатися і де працювати. Але все ж повернулася до навчання…  Тепер на першому місці була магістерська програма… Міжнародна журналістика».

Магістр Анастасія Барвінська, Інститут міжнародних відносин.«Уперше в медіасфері. Репортажі з лікарень, з Київради, з кожної вулиці і куточка Києва. То й що, що графік божевільний…»

Магістр Анна Говоруха, Інститут міжнародних відносин.


«Магістратура – це краще, що траплялось зі мною за всі роки навчання».

Магістр Діана Зіброва, Інститут міжнародних відносин.«Вдячна, що Інститут дав мені набагато більше, ніж цього могла очікувати маленька сімнадцятирічна Я. Він став моїм життям на більш ніж 4 роки. І це життя було яскравим..».

Магістр Анастасія Комашня, Інститут міжнародних відносин.«Я вже закінчила бакалаврат за спеціальністю «міжнародна інформація», то ж знала, чого очікувати. Проте перший семестр показав, що переваг значно більше, ніж здається на перший погляд».

Магістр Марія Сіденко, Інститут міжнародних відносин.«Останні п’ять років я займаюсь лише тим, що прагну знайти своє місце та призначення. Закінчивши бакалаврат, я зрозуміла, що треба щось змінювати та здійснювати пошуки й надалі. І я вирішила для себе, що хто не ризикує, той не п’є шампанського, тому подала документи до Київського національного університету імені Шевченка…»

Магістр Карина Ярута, Інститут міжнародних відносин.