ПЕРЕДДИПЛОМНА ПРАКТИКА НА МЕДІАПЛАТФОРМІ CAMPUS RADIO UKRAINE/СТУДЕНТ-TV

З 2023 року медіаплатформа Campus Radio Ukraine/Студент-TV є базою для проходження переддипломної практики бакалаврами НН Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка освітніх програм «Журналістика та соціальна комунікація», “Ведучий програм телебачення”, “Кіно-, телеоператорство”, “Сценарна майстерність і режисура кіно та телебачення”, “Звукорежисура”.

Ваша переддипломна практика на нашій медіаплатформі затверджена у Положеннях про передзахист бакалаврських робіт кафедрами телебачення і радіомовлення та кіно- і телемистецтва.

Запрошуємо приєднуватися до нас під час вашої переддипломної практики, щоб: допрацювати сценарій бакалаврської роботи, добре підготуватися до зйомок та здійснити їх, отримати консультації фахівців, підписати необхідні папери й щоденник практики. І, звичайно, успішно захистити переддипломну практику!

Заяву на проходження переддипломної практики на медіаплатформі Campus Radio Ukraine/Студент-TV подавайте на кафедру телебачення і радіомовлення: Київ, вул.Юрія Іллєнка, 36/1, каб.126.